Real estate

00995-555395808

 

Technical

00995-595369098 

 

Email

yourapartment

all ads

 

construction

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

هموطنان عزیز! خوب می دانیم که شما بخش مهم و شاید تمام سرمایه خود را به هر دلیل برای خرید خانه در گرجستان اختصاص داده اید و شاید حتی زیر بار قرض و وام هم رفته باشید. بنابراین هیچ عجیب نیست اگر برای ریمونت خانه آرزوهای خود وسواس به خرج دهید تا بهترین کار را با هزینه ای معقول انجام دهید. ما برای تحقق این هدف تمام توان خود را به کار گرفته ایم تا ضمن اینکه خودمان سود می بریم شما هم از نتیجه کار لذت ببرید و انرژی مثبت تان همراهمان شود.

گروه georgia serotonin group G.S.G  (رکس سابق) فروش ملک، اخذ اقامت ملکی و نسبیت، ریمونت و بازسازی آپارتمان و عرضه مصالح و لوازم ساختمانی را با بهترین کیفیت و قیمت برایتان انجام میدهد.

 خدمات ویژه برای همکاران:

برخلاف آنچه معمولا میان همکاران در صنف های مختلف وجود دارد گروه سروتنین گرجستان G.S.G برای همکاران از جمله ریمونت کاران، استادکاران صنف ساختمان، فروشندگان مصالح و لوازم ساختمان، افراد جویای کار و تمام مشاغل فعال در حوزه ساخت و ساز همکاری و خدمات رسانی دارد. به عنوان نمونه:

*همکاران گرانقدر می توانند آگهی های تبلیغاتی خود را دربانک اطلاعات ریمونت کاران و استادکاران گرجستان از این قسمت ثبت کنند.

*افرادی جویای کار یا کارمند می توانند از این بخش همدیگر را پیدا کرده و فرصت کار بهتر فراهم شود

*عرضه کنندگان مصالح و لوازم ساختمانی می توانند در این وبسایت با ثبت آگهی بازار خود را رونق دهند و از طرفی دسترسی هموطنان به استادکاران و فروشندگان مصالح تسهیل شود.

*حتی امکان خرید و فروش اسباب و اثاثیه نو و دست دوم نیز فراهم شده است.

 

طراحی سایت فقط 500لاری

***و در خدمتی متفاوت، برای فعالان صنعت ساختمان وبسایتی حرفه ای فقط با 500 لاری طراحی می شود. جهت هماهنگی از صفحه تماس با ما اقدام کنید.

 

نکته***هموطنان عزیز! این وبسایت هیچ یک از آگهی های کاربران را تایید یا رد نمی کند. این فضا صرفا بابت ایجاد پل ارتباطی برای تسهیل کار هموطنان راه اندازی شده است. بنابراین حتما پیش از هر اقدام یا پرداخت وجه و همکاری، از صحت ادعاها و انجام امور به صورت قانونی اطمینان پیدا کنید.

 

دامنه های وبسایت ریمونت کاران

www.rimont.ir

www.remontkaran.ir

 

 

نصب اپلیکیشن سامانه ریمونت کاران گرجستان

 

 

 

 

shopping online

working hour

monday 08:00 AM - 10:00 PM
tuesday 08:00 AM - 10:00 PM
wednesday 08:00 AM - 10:00 PM
thursday 08:00 AM - 10:00 PM 
friday 08:00 AM - 10:00 PM
call 555395808- 595369098 

 

Please publish modules in offcanvas position.

    

paypal acoount